Logo-orange

DE УКР ENG

Вихідні дані

ВИХІДНІ ДАНІ

Drift! Festival

Яцек Сласкі,
Grünberger Straße 4,
10243 Берлін,
Німеччина,
contact@driftfestival.net

Редакторка

Юлія Куліш

Дизайн

Настєй Теор

Відмова від відповідальності

Незважаючи на ретельний аналіз, редакція не гарантує коректність, актуальність або повноту інформації, опублікованої на цьому веб-сайті. Можлива матеріальна чи нематеріальна шкода, спричинена використанням запропонованої інформації, не може бути претензією до редакції. Редакція залишає за собою право повністю або частково змінити веб-сайт без попередження або повністю припинити публікацію.

Незважаючи на ретельний відбір вмісту, ми не несемо відповідальності за вміст зовнішніх посилань. Відповідальність за їхній вміст несуть лише оператори цих посилань. На момент розміщення посилання ми не виявили жодних порушень. Однак без конкретних доказів порушення закону регулярна перевірка цих Інтернет-сайтів не є ані раціональною, ані можливою. Якщо нам стане відомо про будь-яке порушення законодавства, ми негайно видалимо відповідне посилання.

Цей веб-сайт та його вміст – тексти, зображення, дані, програми – захищені законом про авторське право. Кожен передрук або відтворення має бути письмово підтверджено редакцією. Будь-яке зберігання, використання, обробка, відтворення та передача вмісту або вихідних кодів в інших електронних або друкованих публікаціях залежить від попереднього дозволу редакторів.

Усі торгові марки, які з’являються на нашому веб-сайті та, швидше за все, захищені іншими, підпадають під дію умов авторського права та прав на торгові марки зареєстрованого власника.

Юридична сила відмови від відповідальності

Цю відмову від відповідальності слід розглядати як частину веб-сайту. Якщо частини чи окремі формулювання цього тексту не відповідають або не повністю відповідають поточній правовій ситуації або більше не відповідають поточній правовій ситуації, зміст і дійсність решти частин документа залишаються незмінними.